Geoblog.pl    akleeberg    Podróże    New Zealand, Australia and SE Asia 2010    Damai Laut

Damai Laut

Malezja
Malezja, Damai Laut

Rano po śniadaniu Brenda poszła na masaż (była trochę obolała po wczorajszym pedałowaniu). Później razem poszliśmy na plażę. Około 15 popłynęliśmy promem z powrotem do Lumut. Tam coś przekąsiliśmy, zrobiliśmy zakupy i czekaliśmy na transport do hotelu, gdzie pracuje Brenda. Hotel nazywa się Swiss-Garden Golf Resort & Spa. Oprócz hotelu znajduje się tam też Swiss-Court Holiday Apartments (wakacyjne apartamenty, które można kupić) i to właśnie tutaj pracuje Brenda. W Lumut kupiliśmy coś do zjedzenia na obiad. Niestety Minjon nie dołączyła do nas (odczuwała jeszcze skutki ostrego pedałowania). Obiad zjedliśmy więc we trójkę. Później przy winku i miłych rozmowach czas płynął nam dość szybko i zrobiło się dość późno. Poszliśmy więc spać bo Brenda idzie jutro do pracy.

MaTa
MaTa - 2010-09-12 21:24
My też jutro do pracy, a impreza u Rudego trwała do trzeciej nad ranem no i powrót!
Macie uściski od wszystkich w tym od Ani, która aktualnie mieszka u wójostwa.
Ściskamy nasze Kaszaloty bardzo, bardzo mocno!!!